KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 8652564
nr 865 2564
Asmund Arle
(1918-1990), Sverige
Blyerts, Asmund Arle, hästar, signerad, ramens innermått: 48x62
Asmund Arle, svensk skulptör född 1918, död 1990.
Utrop:
500 kr
måndag 16 december 2013
kl 18:32:08